Nowy OIOM - oficjalne otwarcie 30.07.2021 r.
Informowaliśmy niedawno na naszej stronie, że prace remotowe Oddziału Intensywnej Terapii dobiegają końca. Dziś możemy już powiedzieć, że z niecierpliwością czekamy na otwarcie, które będzie miało miejsce 30 lipca b.r. i bardzo nas to cieszy, że możemy cały czas poprawiać komfort i jakość szpitala aby nasi pacjenci czuli się tu dobrze.