Podziękowania od Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Dnia 7.06.2021 roku na ręce Dyrekcji naszego szpitala zostaly złożone podziękowania od Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego za zaangażowanie i poświęcenie na rzecz walki z pandemią COVID-19. Wyróżnieni też zostaliśmy medalem.
Serdecznie dziękujemy naszym Wszystkim Pracownikom.