Dzień Pielęgniarek i Położnych świętowaliśmy przy kawie, herbacie i pysznym torcie.
Nie zabrakło również chwili na życzenia. Dziękujemy naszym niesamowitym pielęgniarkom i położnym za ich ciężką pracę i poświęcenie. Życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i satysfakcji z pracy!