Najserdeczniejsze życzenia: ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Wielkanocnych, pogody w sercu, odpoczynku w gronie rodzinnym, smacznego jajka, wesołego Alleluja.
Wszystkim Mieszkańcom powiatu aleksandrowskiego, Pacjentom a także Pracownikom Szpitala Powiatowego życzy Mariusz Trojanowski - Prezes Powiatowego Szpitala w Aleksandrowie Kujawskim.