14 lutego nie tylko obchodzimy Walentynki - to także Dzień Chorych na Padaczkę. Padaczka to choroba neurologiczna, która może dotykać każdego z nas. Jest najczęstszą chorobą układu nerwowego. Wsparcie dla osób dotkniętych padaczką jest ważne nie tylko dzisiaj, ale przez cały rok, aby zwiększyć świadomość, zrozumienie i solidarność.