Od 15 grudnia w naszym Szpitalu ruszają badania rezonansem magnetycznym w ramach umowy z NFZ!
Zapisy można dokonywać poprzez rejestrację RTG i TK. Nasz personel jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 54-282-80-35.
Oferujemy badania otwartym rezonansem magnetycznym o sile 0,4 Tesla. To rozwiązanie jest szczególnie korzystne dla pacjentów z klaustrofobią oraz tych z nadwagą.